Akcie

Vodné radosti 2017”

Pri príležitosti  sviatku všetkých detí a ukončenia školského roka 2016/2017 tím Bocianikov už po druhý krát úspešne uskutočnil integráciou pre všetky deti a ich rodičov rôznymi súťažami podujatie s názvom “Vodné radosti”, ktoré sa konalo na 3-dráhovom bazéne na Mokrohájskej ulici pod vedením predsedu združenia Mgr. Peter Chocholáček.

Samotný priebeh tohto podujatia sa realizoval rôznymi vodnými disciplínami, ktoré naši účastníci hravo zvládli ako je vyberanie predmetov z lavóra nohami či udicou loviť rybičky a kačky, strieľaní z vodnej pištole na terč, vyfukovanie loptičiek, prelievaní vody do vedier či lovenie pokladov. Bolo krásne sledovať ako veľmi im záležalo na dosiahnutí čo najlepšieho výkonu. Počas celého podujatia nás sprevádzala hudba, ktorá nám vytvárala príjemnú súťaživú atmosféru, tú nám zabezpečil Andrej Hanuska. Odvážlivci si premerali svoje sily a schopnosti na plávaní plaveckého štýlu a nemohli pri tom chýbať ani rodičia. Záverom “Vodných radostí” bolo ukončenie spoločnými súťažami detí a rodičov na šírku bazéna, počas ktorého sa nestrácali úmevy na tvárach.

Veľmi pozitívne hodnotíme túto udalosť, ktorú sa nám podarilo zrealizovať pomocou našich trénerov a dobrovoľníkov. Ďakujeme mamičkám Danky Muškátovej, Gabriely Požgayovej, Andrei Chocholáčkovej a Janky Melišovej za  vytvorenie medailí pre všetky deti a keramických srdiečok pre mamičky našich detí. 

Na záver sme vyhodnotili podujatie, nikto neodchádzal bez sladkej odmeny, diplomu a medaily za uspechy aj počas celého roka, každá mamička dostala od nás srdiečko ku dňu mamičiek.

Ďakujeme všetkým zúčastnením za vytvorenie pozitívnej nálady, dobrovoľníkom za zrealizovanie celej akcie. Veríme, že aj na budúci rok sa spolu stretneme a zažijeme spol   u neočakávané chvíle.

[FinalTilesGallery id=’2′]

Vodné radosti 2017

Vodné radosti 2016