JACUZZY- vírivá vaňa

Ide o vírivú vaňu s podvodnými tryskami s teplotou vody 36°C. Teplo, voda, tlak v primeraných hodnotách nám poskytujú hydromasáž (masáž pod vodou).

Blahodárne účinky hydromasáže:

Pobytom vo vírivke sa dokonale uvoľníte, taktiež tu pôsobí teplo a vztlak, čo prináša mnohé pozitívne účinky. Pôsobí ozdravne na psychiku, odpočiniete si, zbavíte sa stresu, úzkosti a nadobudnete stratenú rovnováhu a duševnú pohodu. Poobedný, či večerný pobyt vo vírivke Vás príjemne unaví a problémy so zaspávaním sú razom preč.

Vírivá vaňa pôsobí aj na Vaše fyzické ťažkosti. Dokáže Vás zbaviť stuhnutia svalov, hydromasážou  dochádza k prekrveniu pokožky, prináša úľavu kĺbom aj zvyšku pohybového aparátu. Zvyšuje teplotu tela a spôsobuje, že krvné cievy sa rozťahujú, čo vedie k zvýšenej cirkulácii a prietoku krvy- zlepšuje tak krvný obeh.

Vírivky pomáhajú pri bolestiach krčnej chrbtice a uvoľňujú stuhnutý chrbát. Úľavu pociťujú tiež ľudia s artrózou. Je toho skutočne dosť, včom sú vírivé vane pre naše zdravie prospešné, preto rozhodne stojí za to ich vyskúšať a pobyt v nich si vychutnať.