Pri príležitosti  sviatku všetkých detí a ukončenia školského roka 2017/2018 tím Bocianikov už po tretí krát úspešne uskutočnil integráciou pre všetky deti a ich rodičov rôznymi súťažami podujatie s názvom “Vodné radosti”, ktoré sa konalo na 3-dráhovom bazéne na Mokrohájskej ulici pod vedením predsedu združenia Mgr. Peter Chocholáček.

Samotný priebeh tohto podujatia sa realizoval rôznymi vodnými disciplínami. Tento rok boli pridané nové disciplíny, a naši účastníci všetko hravo zvládli ako je vyberanie predmetov z lavóra nohami či udicou loviť rybičky a kačky, fúkanie loptičky do cieľa cez labyrint, strieľaní z vodnej pištole na terč, vyberanie vrchnákov z vody paličkami, vyfukovanie loptičiek z pohárov, prelievaní vody do vedier či lovenie pokladov. Bolo krásne sledovať ako veľmi im záležalo na dosiahnutí čo najlepšieho výkonu. Počas celého podujatia nás sprevádzala hudba, ktorá nám vytvárala príjemnú súťaživú atmosféru. Odvážlivci si premerali svoje sily a schopnosti na plávaní plaveckého štýlu a nemohli pri tom chýbať ani rodičia, ktorý tak isto mali súťaživého ducha. Záverom “Vodných radostí” bolo ukončenie spoločnými súťažami detí a rodičov na šírku bazéna, počas ktorého sa nestrácali úsmevy na tvárach.

Veľmi pozitívne hodnotíme túto udalosť.  Ďakujeme všetkým za podporu a účasť na “Vodných radostiach”  ako aj A.M.R, s.r.o. za organizovanie tohto podujatia pre naše deti.

Na záver sme vyhodnotili podujatie, nikto neodchádzal bez sladkej odmeny, diplomu a medaily za úspechy aj počas celého roka, každá mamička dostala od nás ručne maľovaný svietnik ku dňu mamičiek.

Ďakujeme všetkým zúčastnením za vytvorenie pozitívnej nálady, dobrovoľníkom za zrealizovanie celej akcie. Veríme, že aj na budúci rok sa spolu stretneme a zažijeme spolu neočakávané chvíle.

Vodné radosti 2017

Vodné radosti 2016